| sellyz a întrebat:

Pe ce post se vor transmite campionatele europene de gimnastica artistica? eu m-am uitat in programul tv si nu scrie.dau funda cui imi spune!

Răspuns Câştigător
| deutzaa91 a răspuns:

TVR1, TVR HD şi TVR+ transmit Europenele de gimnastică de la Moscova, începând cu 19 aprilie happy Pentru ora la care se transmit va trebui sa te uiti pe programul lor de pe net! happy

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Campionatul european de gimnastica artistica va fi transmis de TVR 2 sau de Digi Sport.

| suffarstar a răspuns:

Pe eurosport.

| Niklauss a răspuns:

Pai nu o sa se dea la televizor dar dupa ce s-a terminat poti sa il vezi pe internet ca sigur va aparea adica cam din 22 aprilie in colo ar treuisa il poti gai pe net. Funda?