| nustiunustiu a întrebat:

Pe ce program/programe pot vedea in direct meciul de box dintre Bute si Froch?

Răspuns Câştigător
| Silkroad a răspuns:

In Romania: The Money Channel (www.money.ro/)
in UK, Europa: Sky Sports (www1.skysports.com/boxing/)
in USA, online pe Internet: Epix Sports (www.epixhd.com/froch-vs-bute/) Meciul incepe aprox. la miezul noptii in Anglia (2 dimineata in RO) dar mai bine intra din timp, gala incepe cu 2 ore mai devreme. Epix e cu abonament, dar poate prinzi un stream bun daca intri din timp. Money Channel e online pe Cool ITv (www.cool-itv.net/)
Succes, Luciane! Doamne ajuta!

| floresdemayo a răspuns (pentru Silkroad):

Mă lasi sa-ti multumesc si eu? Raspunsul tau mi-a fost si mie de mare folos! Gandeste-te ca ai o funda si din partea mea, dar, din pacate, eu nu ti-o pot darui aici, insă... cu siguranta, o meriti!

| nustiunustiu explică (pentru floresdemayo):

Pai si eu cred ca merita funda asa ca i-am dat-o.

| floresdemayo a răspuns (pentru nustiunustiu):

Bine ai facut. O alegere excelentă. Si eu faceam la fel.Am apreciat faptul ca a trimis linkuri. Vad ca a trimis si matias1212 un link excelent. Unii oameni chiar sunt de calitate aici. Nu toti, dar sunt cativa chiar foarte buni.

| nustiunustiu explică (pentru floresdemayo):

Ai dreptate.
Dar in afara de Money Chanel si pe internet nu mai este nici un program care sa transmita in direct?

| nustiunustiu explică (pentru floresdemayo):

Vad ca si tu esti printre oamenii de calitate pentru ca ai o multime de funde.

9 răspunsuri:
| GAmesh07 a răspuns:

Se transmite pe The Money Channel

| gojira a răspuns:

Vezi cine bate dintre Bute si Froch!
Cel mai bun pronostic pe
www.pariazaresponsabil.ro

| matias1212 a răspuns:

Poti sa il vezi si aici.
Poti sa il vezi cu sopcast, sau fara
http://www.hd-sport-live-online.com/
Eu aici ma uit la toate meciurile

| Mitica_Mitel_Bors_1973 a răspuns:

Pe net unde pot vedea meciul bute vs frokh?