| AvalohAlyn a întrebat:

Pe cine apreciați din fotbalul romanesc?
Eu pe Dorinel Munteanu, antrenorul meu preferat.
Joc și eu 2 managere de fotbal online iar echipa se numeste FC Alinborger unde ești în rolul unui antrenor/manager de fotbal si caut mereu sa am mentalitatea, tacticile și stilul de joc dar și ambițiile lui Dorinel Munteanu din care ma inspir(îmi place ambiția și realizările lui)

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

E si normal sa fie Dorinel Munteanu antrenorul preferat, a luat titlul cu Otelul si mai nou a promovat-o in liga 1 luand-o din liga a 3-a parca, omul si-a facut treaba cu varf si indesat.

1 răspuns:
| LordCristobal a răspuns:

La momentul actual am trei antrenori care imi plac foarte mult:
1.Boloni-intodeauna e apreciat pe unde merge in strainatate
2.Ioan Ovidiu Sabau-un antrenor care stie sa comunice cu vestiarul si cu rezultate foarte bune.
3.Bergodi-E de multi ani in fotbalul romanesc si pe oriunde merge face treaba buna.
4.Liviu Ciubotariu-Un antrenor care joaca un fotbal ofensiv placut, a dus-o pe Volintari in play-off anul trecut.
5.Desi trebuia sa il pun in capul listei dar e bine ca l-am mentionat, Gheorghe Hagi, un antrenor care joaca un fotbal total intodeauna si stie sa resusciteze jucatori aflati in regres si mai stie sa promoveze si sa lanseze jucatori tineri de perspectiva.