| AvalohAlyn a întrebat:

V-ar place sa fiți antrenor de fotbal? Mie da.Il apreciez mult pe Dorinel Munteanu și as vrea sa fiu ca el.
Care este antrenorul vostru preferat?
De exemplu mie imi plac mult simulatoarele de antrenor de fotbal.
Imi place sa fiu antrenor de fotbal în jocul ManagerZone unde antrenez propria echipa numita FC Alinborger de când aveam 14 ani acum, am 29.
Vouă nu v-ar plăcea meseria asta în realitate? Adica sa fiti antrenor de fotbal? Mie da.
Cui ii mai place sa facă pe antrenorul în jocuri de manager de fotbal?
Mi-ar plăcea meseria asta, chiar mi-ar plăcea.
Vouă nu?
Modelul meu in fotbal este Dorinel Munteanu antrenorul echipei mele de suflet Otelul Galati și în trecut unde a luat titlul de campioana Romaniei și supercupa dar și în prezent de când a revenit.
Voi ce antrenor ați avea ca model?
Și încă ceva :V-ar plăcea sa aveți o echipa de fotbal?
Mie da, foarte mult.

3 răspunsuri:
| BiblioCat a răspuns:

Zinedine Zidane a făcut trecerea de la jucător la antrenor foarte bine. La fel și Pep Guardiola sau Jürgen Klopp. Vicente Del Bosque avea tactici interesante.

| ReddY25 a răspuns (pentru BiblioCat):

Îți place Klopp?

| BiblioCat a răspuns (pentru ReddY25):

Da, știe să-i țină în frâu destul de bine pe jucători. E genul „slow and steady".