| Sergiu1121 a întrebat:

Pe National Arena au voie copii de 5 ani sau mai mici sa intre fara bilet!

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar daca te referi la meciul de duminica a lui Dinamo sunt bilete adult + copil gratis.

In general cred ca ii lasa gratuit. Dar la meciuri mari nu cred ca ii lasa gratis.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,au voie dar nu la toate meciurile, la cele importante nu-i lasa.

| XTreme00 a răspuns:

La meciurile gen campionat nu daca ar juca o echipa romaneasca cum este Steaua cu Ajax sau Chelsea.

| aSH a răspuns:

Din cate stiu eu Da au voie

| CeConteazaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Are este intrebarea? raised eyebrows eu vad "!" nu "?"