| Drimmero a întrebat:

Pentru mincrobisti, cu ce echipa straina tineti? Dar din Romania/liga 1?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu pot sa spun ca ar fi o singura echipa din afara cu care tin. Sunt mai multe pe care le simpatizez: Manchester City, Chelsea, Arsenal, Real Madrid, Inter, PSG si Benfica. Din Romania tin cu Steaua, cu Viitorul pentru ca e echipa judetului si cu, din pacate, defuncta CSFC Callatis Mangalia.

36 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu daca Dinamo se pune laughing

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Da, este echipa romanesca. Esti dinamovist?rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cu Dinamo tin si eu!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa. Stai ca se supara pe noi laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Nu. Dar imi place imaginea de caine. laughing

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Ce mai explicatierolling on the floor). Spune mai bine ca-ti place de echipa aia! Nu ma supar.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Nu man. Dar auzeam pe toti, Steaua, Steaua... Mie nu imi placea sa ma aseman cu multimea. Dar asta e doar asa. Eu nu sunt microbist. Dar daca as fi... mda ai putea zice big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sa se supere. Ce imi pasa mie? laughing

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

Nu ma doare nicaieri de dinamo, asa ca m-ar durea sub talpa ca echipa asta e sustinuta, ca sa fiu si eu ''rau''smug.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Dinamo*
N-ai sanse sa fii ''rau'' in fata mea. smug

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

Nu ai de ce sa ma corectezi, am scris acest nume cum am considerat eu!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Ia, ia ca deja s-a enervat laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar nu e era corect!
Era nume de echipa, era logic sa il scrii cu litera de tipar.

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ne ia la bataie laughing tu ramai si eu fug. Cate te ''bate'' pe tine, eu am timp sa fug acasa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Sau poate ma pun de comun acord cu elbatting eyelashes

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

De asta imi esti? smug

| GabrelBro123 a răspuns:

Fcsb

big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

O fi de la bere laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Las-o mai moale!

| RAY a răspuns:

Anul asta m-am uitat 5 secunde la fotbal, 3 secunde am vazut barcelona, 2 secunde steaua

| RAY a răspuns:

Dar promit ca ma voi uita la camiponatul european la majoritatea jocurilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,U'' Cluj si FC Barcelona

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce zici de shaorma aia? Ca mi s-a facut foame sad

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ti-am oprit si tie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Mie imi place cu mult sos :3

| Marius_Smarandache_1993 a răspuns:

Ba eu raman cu FCU CRAIOVA si BARCA

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Pentru Steaua si Arsenal iti dau funda!

| R0R0 a răspuns:

Steaua.
Nu sunt eu nu stiu cat de microbista, dar totusi...

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Arsenal e echipa mea favorita din Anglia, apoi Chelsea si apoi City. Au o echipa frumoasa, iar Wenger e smecher tare laughing. Pacat ca anul asta ne-a scapat titlul din nou.

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Sunt obisnuit cu politica lui Wenger de a transfera si de a ''se lupta'' la titlu. Asta e, n-a fost sa fie anul asta, ramane de vazut! COYG!