| Drimmero a întrebat:

Pentru mincrobisti, cu ce echipa straina tineti? Dar din Romania/liga 1?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu pot sa spun ca ar fi o singura echipa din afara cu care tin. Sunt mai multe pe care le simpatizez: Manchester City, Chelsea, Arsenal, Real Madrid, Inter, PSG si Benfica. Din Romania tin cu Steaua, cu Viitorul pentru ca e echipa judetului si cu, din pacate, defuncta CSFC Callatis Mangalia.

36 răspunsuri:
| SorinelF86 a răspuns:

Tineam cu steaua dar sunt satul de ce se intampla in jurul echipei si am renuntat, acum tin cu Viitorul lui Hagi, mi se pare cel mai bun proiect din Romania ultimilor 25 de ani. in afara in functie de campionat tin cu Barcelona, Juventus, Dortmund

| Georgeportar a răspuns:

ACU Fiorenrina sau Manchester Unite
Și din
România
Cu
Steaua sau
CSMS IASI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astra si Osasuna

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Ce combinatie letala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Astra e buna, nu cred ca ma contrazici, iar Osasuna si Granada ma ajuta sa castig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide,dom'ne,ca francezii puteau fi batuti si fara miza! Egal?