| vitbsk a întrebat:

Pentru reflexe şi agilitate, ce antrenamente şi aparate există?
Mă interesează în special pentru viteza de reacţie.

4 răspunsuri:
| Rawrrr123 a răspuns:

Pentru agilitate, faci stretching dimineata, alergi, etc.
Si reflexe... alea vin de la sine, efectiv te antrenezi cu cineva, dar cel mai bine un sport de contact sau chesti de genu` big grin Acum depinde la ce fel de reflexe te referi tu

| vitbsk explică (pentru Rawrrr123):

Cum au de exemplu portarii la fotbal, handbal sau boxerii care reacţionează la secundă.
Am înţeles că sunt ceva antrenamente cu mingi şi multe altele inovative.
Coordonare mâini ochi, şi viteză de execuţie.

| Rawrrr123 a răspuns (pentru vitbsk):

Eu ma refer, pentru ce ai vrea tu aceste reflexe.Ce fel de reflexe sa dezolvi happy

| vitbsk explică (pentru Rawrrr123):

Pt o autonomie mai mare în mişcări.
Şi pentru fotbal, postul de portar că am văzut că şi ei fac sală.