| dusan a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva daca noi cei care nu primim in localitate ziarul PROSPORT, de unde putem lua seriile unice. E un mare dezavantaj in jocul acesta, cred ca o sa renunt.

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cel mai bine e sa te uiti pe site-ul oficial al prosport
decat sa mai dai baniipe ziare

| dusan explică:

Joc in Liga Prosport, fii manager, si acolo poti face bani virtuali, foarte usor cu aceste serii unice din gazeta Prosport.Eu nu am cum sa le iau fiindca nu ajunge gazeta in localitatea mea. Si intrebam daca cineva stie cum as putea intra in posesia lor, apar lunea si vinerea.Multumesc!