| SadBoyForever a întrebat:

Pot face pagina de facebook echipei mele de fotbal preferate fara sa fiu dat in judecata de club? Si ca sa fiu mai explicit, sa fac o pagina sa zicem cu FC X, unde sa se poata da like-uri si sa pun acolo poze cu jucatori de la echipa respectiva, poze cu emblema clubului etc. Am voie sa fac asta?

3 răspunsuri:
| arisss a răspuns:

1.Daca echipa respectiz nu are pagina oficiala de facebook, poti contacta pe cineva din administratie cerandu-le permisiunea de a crea aceasta pagina.
2. Daca ei iti vor da permisiunea,vei automat monitorizat de catre ei,si chiar ajutat(informat) cu cele mai noi stiri, pentru a le publica pe pagina.
Daca chiar vrei sa faci asta, cere permisiunea de la Administratia Site-ului echipeihappymult succes

| CutenessOverLoaded a răspuns:

De ce nu? E o tara libera...

| Marin23 a răspuns:

Clar ca nu.