| Apur_Ovidiu_1995 a întrebat:

Pot sa ma inscriu la o echipa de fotbal de juniori daca am 16 ani?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti legitima la o echipa de juniori, daca indeplinesti conditiile fizice si tehnice cerute la acea echipa si, de regula, dupa ce sustii probe de joc.

| Tureatca_Mihaela_1975 a răspuns:

In primul rand du-te la o echipa de juniori din orasul tau si spune-i reslectivului antrenor ca vrei sa te inscrii la acea echipa de juniori. Tu daca ai 16 ani ai putea sa intri la juniori B sau la juniori A daca esti mai bun. Bafta!