| Tomasyto_Tomy_1997 a întrebat:

Pot servi Serious Mass de doua ori pe zi? O data dimineata dupa masa si inca o data dupa antrenament? Daca da, care ar fi cantitatea pe care o pot lua pentru fiecare portie? Scopul meu este sa ma ingras 3-5 kg. si Creatina cum trebuie sa il iau odata pe zi dupa antrenament? Complex Creatin. Funda pe cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| suculete12 a răspuns:

Da poti lua serious mass de 2 ori pe zi (o cupa). Creatina dupa antrenament. O zi buna!