| razvan_4238 a întrebat:

Poti sa ai 2 legitimati la sport adica, sa faci fotbal sa ai legitimatie si sa te apuci de box sa iti faca legitimatie.
Argumentati de ce... daca puteti

2 răspunsuri:
| cristinacurasov1000 a răspuns:

Poti! Eu am doua legitimatii! Principalul sa nu fie in aceleasi zile si sa nu fie fodbal dupa fodbal sau box dupa box! De exempu: Lunea, miercurea si vinerea sa faci fodbal iar martea, joia si simbata-box! Duminica te odihnesti!
E alegerea ta!
Si totusi pentru baieti sau barbati e folositor sa faci fotbal si sa te apuci de box! De ce?! Pentruca vei avea muschi si la picioare, dar si la miini!
Mult succes! Sper ca te-am autat!

| razvan_4238 explică (pentru cristinacurasov1000):

Mersi mult sper sa fie asa, doar ca eu am de luni pana vineri fotbal si banuiesc ca box de luni pana vineri dar o sa-mi fac un orar cum ai spus tu.