| anonim_4396 a întrebat:

Prafu' sa se aleaga de iuventus.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las man ca barcelona va castiga pe alta planeta doar sunt extraterestri

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este frumos sa vorbesti asa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si de ce trebuie sa vorbesti in halul acesta? Cu ce sunt ei vinovati, de tu îi blestemi, cine esti tu?

| Drimmero a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cand frustrarea e mare... la cat a furat barza in toti anii astia, ar trebui sa stea cu capul aplecat, fotbalul mare nu are nevoie de Barza!

| Xenoverse a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt cine vreau eu da.

| Xenoverse a răspuns (pentru Drimmero):

Sa mori tu, desteptule.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Bwhahahahaha....pai tu cum Umptiti, Gomes si cu Pique sau alte petarde aveai sperante la ceva magistral? Cand nu e arbitrul,, cam imposibil

| Drimmero a răspuns:

Storia di grande amoreeeee!

| Xenoverse a răspuns (pentru Drimmero):

Se putea sa nu apari si tu

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Tovarasii vostri de la Real urmeaza sa iasa si ei la plimbare daca nimeresc cu Juventus,, sa se roage la manastire, ii omoara Allegri!

| DeZz12342 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa mori tu? Real rupe in sânge orice echipa, Barcelona e de caca

| Drimmero a răspuns (pentru DeZz12342):

Rupe pe... e terminata rau echipa, au si bulan incredibil pe deasupra+ ce-i mai scot arbitrii, Ronaldo > Real,, aveti noroc cu Ronaldo care e de-a dreptul maret, ca altfel erati langa Barcelona si priveati competitia mai departe prin Juventus, Atletico si alte echipe

| DeZz12342 a răspuns (pentru Drimmero):

Pe real am pus 1000€ și am câștigat 6000€, dacă puneam pe Barcelona 1000€ o luam in scoarță cu echipa asta terminata

| Drimmero a răspuns:

Am avut noi 2 o discutie mai veche acum ceva timp,, ti-am zis ca Juventus trece de voi fara probleme?

| deeeaqq a răspuns:

Cine te a supărat?

| Kogaion a răspuns:

Cu un sut pe poarta tot meciul voiai sa va califiati? Inteleg ca va uitati de 2-3 ani la fotbal astia de la barca, dar nici chiar asa.

| tehno125482 a răspuns:

Frate ceai cu juventus

| Xenoverse a răspuns (pentru tehno125482):

Eu nu suport aceasta echipa plictisitoare, niciodata nu mi-a placut de echipa lui Allegri.

| tehno125482 a răspuns (pentru Xenoverse):

Frate dar poate eu sunt fan juventus!
mai bine nu-i mai critica!
nu-s fan dar poate e pe aici un fan si te injura la maxim!

| Desireღ a răspuns:

Eu te susțin.
Praful să se aleagă de Juventus!

| Xenoverse a răspuns:

Sper sa iasa juventus cat mai repede afara din competitie.