| Wheezer a întrebat:

Problema mea este aceea cu fiscul pentru ca se vor castiga niste bani din asta(show-uri wrestling entertainment) si risc sa ajung in inchisoare sau sa iau amenda ori pentru evaziune fiscala ori pentru desfasurarea unui show, lupte, activitati cum ar fi ilegale ce pot face sa scap de fisc/
fiscul pune impozit pentru cei cu firma iar eu nu pot face firma pentru show`uri de wrestling mersi mult ast raspuns

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De fisc nu poti scapa mult timp, este o iluzie, mai ales ca totul se va desfasura la lumina zilei si pe fata. Prin absurd, admitand ca nu va interveni din oficiu, sunt in stare sa pariez ca, in scurt timp, vei avea reclamatii si atunci vor fi obligati sa ia masuri. Ia-ti gandul de la aceasta activitate, n-ai sanse s-o faci ilegal. Numai bine!

| adrianarp a răspuns:

Io sunt CEL MAI MARE FAN WWE... si in afara de wrestking, nu am inteles absolut nimic din c ai scrislaughing

| crystyanz a răspuns:

Cred ca te uiti prea mult la cacatul ala de pe sport.ro cu batai ( WWE ), e fake maxim, si ai vazut filmul Fight Club cu Brad Pitt, si ti-a venit ideea asta stupida.