| Wheezer a întrebat:

Salut vreau sa fac niste show-uri de lupte wrestling adica nu bataie propriuzisa am tot ce-mi trebuie sala, oameni, scenarii lucrez la ele totul, iar pentru asta nu cred ca pot face firma pentru ca wrestlingul nu este recunoscut ca sport national in romania deci ce as putea face in cazul asta sa functionez legal sau sa nu am probleme/ mersi mult

Răspuns Câştigător
| CristianM a răspuns:

Poti face asta,doar il faci sub forma de spectacol nu sub forma de sport, si chiar daca l-ai face sub forma de sport poti face asta si fara sa fie recunoscut ca sport national, nu are treaba.

1 răspuns:
| Wheezer explică:

CristiMe problema mea este aceea cu fiscul pentru ca se vor castiga niste bani din asta si risc sa ajung in inchisoare sau sa iau amenda ori pentru evaziune fiscala ori pentru desfasurarea unui show, lupte, activitati cum ar fi ilegale ce pot face sa scap de fisc/
fiscul pune impozit pentru cei cu firma iar eu nu pot face firma pentru show`uri de wrestling mersi mult ast raspuns