| Darthsidious a întrebat:

Produsele de la natural plus sunt bune, ma refer in special la masiv mass sau rapid mas, sau recomandatimi un gainer bun pt ectomorfi mai ieftin sub 200lei

1 răspuns:
| Soty a răspuns:

Eu iti recomand o proteina, si o creatina, massurile sunt bune dupa antrenament insa cu o portie de proteina inainte de culcare o sa ai mult mai mult de castigat, sa iei de la Pronutrition Pro mass si niste creatina si sa vezi cum rezultatele apar sper ca te-am ajutat papa