| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pronostic la Austria - Romania? Nu fiti subiectivi fiți obiectivi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

3 _0

| Drimmero a răspuns:

Asta e 1 solist cinstit si scor corect 3-0

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ii batem de ne cacam pe noi. 0-3 pentru noi. Adica 3 ei, noi o mare m*&e.

| gabicoo a răspuns:

Luam bataie = 60-70%. Daca avem noroc facem egal.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1-0.

| Bruno92 a răspuns:

Ne bat austrieci, daca facem un meci bun maxim un egal scoatem.

| Catalin77945 a răspuns:

X1 Austria

| NuCitescNotificari a răspuns:

La cum a jucat cu Irlanda de Nord, nu o sa faca nici egal.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică:

Vad ca nimeni nu merge pe 2 solist! Eu zic 2 solist o mare surpriza!

| CataCatalin994 a răspuns:

Ei au lot de aproape 200 mil euro, noi de 50. Nu joaca banii pe teren, dar ofera o perspectiva meciului.

2-0 Austria.

| TrueSport a răspuns:

Având în vedere faptul ca ei au peste 10 jucători care joaca în Bundesliga...e dificil, totuși eu zic 2-1 pentru România.