| Drimmero a întrebat:

Pronosticuri ceva pentru meciurile de astazi si pentru cele cele de maine? Dar parere ceva despre tragerile de vineri la sorti?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Spune tu ca tu ai afirmat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Degeaba man... Barcelona castiga.

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Nu mai am nicio speranta de la acest meci, Arsenal sper macar sa incerce sa faca un amarat de egal sau de ce nu, o victorie de palmares, dar Barcelona este favorita! Orice s-ar intampla, Arsenal We love, we do! C O Y G#!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Mda happy e bine ca stii.

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Din 2004 tot se chinuie Arsenalul meu sa mai castige un campionat in Anglia, in acest an parea ca va sparge gheata, dar s-a terminat acest entuziasm. De UCL nici nu mai vorbesc. Cel mai greu adversar am primit in faza asta, dar asta e. De cupe ale Angliei nici nu mai vorbesc, acolo a fost Arsenal eliminata! Un sezon dezastru a fost asta, abia il astept pe urmatorul!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Eu zic ca o sa reuseasca. Are deja un renume uriasi.

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Este un gigant al Europei Arsenalul. Ii trebuie doar un antrenor nou, m-am saturat de Wenger, sunt aproape de-o seama cu el de cand a venit la Arsenal, are 20 de ani la carma lui Arsenal, trebuie un atrenor tanar!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Pai ia baga-te tuwinking

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Iti trebuie multa experienta si un CV foarte interesant, dar mai ales un palmares bun ca jucator de fotbal. De bani nici nu mi-as face probleme, Arsenal da cele mai bune salarii!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Ia ia. Ca incep sa ma razgandesc cu facultatea laughing

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

O gramada bani scoti din fotbalul asta, City si PSG au investitori arabi, le-au scos din mediocritate si actual au cei mai multi bani City si PSG, dar cu singuranta, sunt si alte echipe cu salarii mari! Fa-te fotbalist si vei avea milioane de eurorolling on the floor!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Prea tarziu sad

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asa,asa, zi-le tu Bobo! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Suporterii laughing)))()

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sa nu dam spam acolo ca luam banare, ai dreptate, dar totusi exista un santaj emotional

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de Real, bate azi? dar Barcelona?
Sum 4 meciuri la Spania, azi.