| d8um a întrebat:

Pt cunoscători:
1ml deca + 1ml susta, poate afecta grav? Raman mult in corp astia 2 ml?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am trimis deja lista, dar se pare ca nu-ti vine sa crezi, daca tot vii si interbi aici.

Deca-durabolin - 18 luni este detectabil in corp
Deca-durabol - 18 luni este detectabil in corp
Sustanon 250 (substanta activa: Mixt de testosteron) - 3 luni detectabil in corp

Nu are importanta cantitatea ingerata, indiferent ca-i o sutime de miligram sau 1 gr, este vorba de detectarea prezentei acelui drog in sange sau urina, aratand pozitiv conform tabelului de mai jos.

Ai lista completa aici, publicata pe site-urile medicale dar si obligatoriu pe cele care vand steroizi, tocmai pentru a trage un semnal de alarma pentru sportivii de performanta.

https://www.steroizi.ro/......eroizilor/

| relian a răspuns:

Ce-s alea deca si susta laughing vad vileta zice is droguri,deci intrebi ce anume,daca iti fac rau?
Orice drog luat in cantitate mica nu iti face rau,dar luat in cantitati mari,poti si crapa,depinde ce drog este.
De asemenea orice drog luat in cangtitati normale,dar perioada de timp lunga,ani sa zicem,te poate afecta.

Ai la indemina exemple,cei care beau alcool,azi putin,apoi le place,dupa beau zilnic,beau ceva mai mult,devin alcoolici,ajung mai tirziu la zezalcilizare,altii intra in coma,pot sa dea coltu si asa mai departe.
Unde pui ca devii dependent,iar cei care is dependenti de droguri is ca si terminati,doara ca ei nu stiu laughing nu-s vazuti bine de nimeni,nu mai vor sa munceasca,c,auta sa ia acel drog mereu, pot ajunge sa fure, sa dea in cap etc, deci bine nu ajung.

Cunoscatorii niciodata nu o sa iti zica gtie adevarul, ei se simt minunat in lumea lor laughing
Intreaba un medic, ala o sa iti zica adevarul.

| Brizbriz a răspuns:

"acum 4 ore | relian a răspuns:
Ce-s alea deca si susta"

nici eu nu am stiut, insa tipul a mai pus odata aceeasi intrebare, si se pare ca deja steroizii aia i-au ajuns la creier daca intreaba din nou;))
iar daca intrii pe intrebarea aia o sa vezi ca Violleta2022 a pus un link DEOSEBIT DE BUN cu, cat timp pot fi steroizii detectati in sange:
https://www.steroizi.ro/......eroizilor/

pe mine personal nu ma intereseaza deloc steroizii, dar nu inseamna ca nu e bine de stiut;)