| anonim_4396 a întrebat:

Sa rog sa luati in serios urmatoarea intrebare si sa raspundeti doar in cunostiinta de cauza. E adevarat ca prin ejaculare noi barbatii, pierdem calciu si altele, iar fara acestea nu mai avem acea " vana " si explozie in timpul antrenamentelor de orice fel.

4 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

E cam nesemnificativa pierderea, dar ar putea la un moment dat si nu prea are legatura cu ''vana''laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Pierzi o cantitate nesemnificativa, nu iti influenteaza vizibil explozia si altele de genul

| mixxjim a răspuns:

Pai se cam duce, ca doar nu e apa chioara ce se elimina, nu? happy In plus este si un consum energetic destul de mare, se spune ca 10-15 minute de sex fac cat o ora de alergare, de-aia va pierdeti "vana", nu te gandeai de ce te ia somnul dupa? laughing

| lucian_2018 a răspuns:

Nu e ceva ce sa te extenueze cand vrei sa alergi.