| KenzOOOXdX a întrebat:

Sal All! Doresc sa aflu si eu cluburi de tenis de performanta din ploiesti si daca as putea sa ma mai inscriu avand 14 ani? e prea tarziu? Mentionez ca in clasele I-IV am mai fost la tenis.
Fundaaaahappy

Răspuns Câştigător
| Heart2014 a răspuns:

Nu sunt din ploiesti,dar noroc ca am fost la concursuri pe acolo deoarece joc si eu tenistongue. uite cateva cluburi: amp gold ploiesti,drive tenis ploiesti, sport club heveco ploiesti, css ploiesti. sper ca te-am ajutat! o zi buna!happy fundita?big grin