| Andreea213 a întrebat:

Este tarziu daca incepi sa faci tenis de performanta la 11 ani?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu este prea tarziu, dar ar fi trebuit sa faci acest lucru mai devreme. Vad deseori copii de 6-7 ani pe teren, cu racheta in mana. Cu ambitie, cu munca, cu putin talent, vei putea recupera acest handicap cu care pleci si, dupa o anumita perioada, daca te tii de treaba si ai inclinatie, vei intra in rand cu ceilalti.

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Nu e tarziu.

| 2Dragos2 a răspuns:

Nu cred ca este tarziu, cel mai important este sa ai determinare si sa muncesti mult si vei reusi indiferent de varsta. multa baftawinking