| dendendenis a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Champions League la handball feminin anul asta? Justificativa opinia.

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

E discutabil, Oltchimul care e anul acesta evident marea favorita a plecat prost dar lotul lor e unul fabulos. Gyor care e a2a favorita a plecat foarte bine si prezinta un lot spectaculos si omogen. Lasand la o parte sincopa cu Ferencsvaros, raman la parerea ca una din cele 2 echipe, Oltchim sau Gyor se va impune. Exista insa sansa sa vedem aceasta finala de vis inca din semifinale (daca Oltchimul va termina doar pe 2 in grupa)