| ForeverWarrior a întrebat:

daca am pus la pariuri sportive un bilet pe sistemul 4 din 5 si scrie castig maxim 41.05 lei. Daca mi-au iesit 3 echipe care le-am pus ca castiga una care am pus-o ca castiga a facut egal si una a pierdut mai imi da ceva bani?

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Nu iei nimic din pacate, ca sa iei suma de 41.05 trebuie sa ti iasa toate, iar cu 4 castigai minimul... fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nu.Trebuie sa ai macar 4 ca sa iei ceva.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Nu iti da nimic.am consultat pe cineva care pune pariuri zilnic; d

| GSbet a răspuns:

Vezi ca fiecare casa de pariuri sportive este obligata sa afiseze regulamentul si sistemul de plata a castigurilor, atat in agentii cat si online. E bine sa vezi cum functioneaza fiecare. Unele au castiguri mai bune pe anumite tipuri de pariere. Sa iti iasa pariurile!