| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Sunt ectomorph am 16 ani 188cm si 61 kg, fac sala.Ca sa mai iau in greutate este bun suplimentul acesta? http://www.redis.ro/ro/masa-musculara/54-mixforte-r.html precizez ca mananc sanatos si carne si legume in fiecare zi. Funda

1 răspuns:
| Robbe a răspuns:

Sal, si eu sunt ectomorf si sunt la fel in cautare de suplimente.
Din octombrie incep si eu sala si vreau sa iau si suplimente, ca fara ele degeaba faci sala...
Mie mi se pare foarte bun, fiindca are o cantitate mare de proteine si carbo si astea ajuta f mult. Am mai vazut eu un produs, se kema Ultra Mass 4500 are 90g proteine pe portie...
Dar nu cred ca poti face fata e prea puternic. E recomandat professionistilor sau culturistilor.
Bafta!