| cristi_6250 a întrebat:

Sal TPU. Am 13 ani si 36 kg. In cat timp as putea avea patratele pe abdomen? Fac zilnic 100 abdomene. Funtaa

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Esti anorexic! Mananca ceva ca sa mai pui pe tine cateva kilograme si daca faci 100 pe zi, cam in 2-3 luni.Numai bine! Funda?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Zilnic 100 de abdomene = o mare tampenie.
O sa faci supra-antrenament, abdomenul se lucreaza de 2 ori pe saptamana. cu 3 exercitii diferite : abdomene, crunch si ridicari de picioare, 4 serii din fiecare. Daca poti mai mult de 20-25 de repetari la o serie pune greutate

| UrBaN99 a răspuns:

Man fa 40 de kg ca esti prea slab eu am 12 ani am partatele muschi dar fac judo si muncesc foarte mult incerc sa te mai ingrasi putin si cauta site pe youtube de genu asta http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek bafta

| UrBaN99 a răspuns:

Funda pls?