| 4everFriend a întrebat:

Care echipa dintre rapid si chiajna credeti ca o sa se salveze anul asta? Dau funda la cel care raspunde primul si cel mai bine tongue

Răspuns Câştigător
| BunnyRabbit a răspuns:

Chiana clar. Rapidu e dus [acum conteaza si ce crezi tu ]

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mai mult Chiajna laughing

| alexs99 a răspuns:

Tinand cont de faptul ca Rapidul are o noua conducere, motivatia este alta, in plus lotul Rapidului este mai bun decat al Chajnei.Cred ca Rapid se va salva de la retrogradare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapid.

| patriiiii89 a răspuns:

Rapid

| gyovany95 a răspuns:

Fiecare are șansa ei. Aici avem de a face cu o echipă slabă (Chiajna) și o echipă care s-a distrus în 2 luni (Rapidul). Desfășurarea de forțe este cam aceiași, însă tind să cred că Rapidul va juca în liga I. E o altă mobilizare de la o formație cu o istorie și o galerie în spate precum a Rapidului.

| Nєó a răspuns:

Eu zic ca rapid chiar daca s-a dus la anul nu va mai juca in Liga a 2-a happy

| cristi966 a răspuns:

Bate Rapid cu 2-1

| cristi966 a răspuns:

Ce dracu ma ti-am spus si scorul corect si tu ii dai funda celui care spune chiajna clar.bravo frate

| 4everFriend explică (pentru cristi966):

Am dat funda inainte sa se joace meciul, imi pare rau