| Anonymus3000 a întrebat:

Cum as putea sa fac backflip cum sa ma antrenez unde? cum? pe ce? ce exerciti sa fac nu imi dati videoclipuri decat daca sunt in romana vreau explicatie tot ce trebuie stiut de backflip si sa nu mai imi fie frica dau funda

PS : http://www.youtube.com/watch?v=D9fxR40kZcU CUM A FACUT LA 4 ANI :(( :((

3 răspunsuri:
| clauclauclau a răspuns:

Pai in primul rand tu esti cel care trebuie sa invingi frica.Incearca la perete cu niste saltele sau cum a facut tipu ala de 4 ani sau pe un fel de trambulina.

| pRaNk a răspuns:

Scrie pe youtube matrix stuntman # il cunosc si uitete cum face el si poate reusesti happy funda?big grin

| kalmizen a răspuns:

Mai eu incerc sa il fac dupa o suprafata mai inalta si cad pe spate odata am cazut pe gat si mam speriat si daca stiti plss ajutati-ma