| Anonymus3000 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exercitii de slabit (seturi de exercitii, preferabil video) care sa fie cat de cat dificile adica vreau sa stranspir destul si sa scap de grasime repede. Nu vreau raspunsuri gen : cauta pe youtube. Vreau si un program cand sa le fac ( ex: luni, miercuri, vineri ora 10. ...)

2 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Cel mai bun este Insanity! Pe youtube nu gasesti (sau nu cred ca vrei gasi full video) insa il gasesti pe t**rent, daca ai cont de file*list acolo il gasesti sigur.
Uite aici un link cu reclama programului.
Iti spun din proprie experienta ca este foarte bun. Dar vei plange de durere (la propriu) :)
http://www.youtube.com/watch?v=GchiVhhjKGo

| AlexandraDianca a răspuns:

Www.flatbellyprogram.com
acest program este super, simti cum slabesti. funda?