| 4everFriend a întrebat:

Dau funda celui care nimereste scorul dintre Shalke04-Steaua Bucuresti de diseara! Succes si hai Steaua!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

3-0 pentru Schalke

5 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

2-1 Pentru Schalke.
Si sunt si stelist =) Dar realist.

| vlad89c a răspuns:

Castiga steaua cu 3-1 =D

| Wolfyye a răspuns:

Se termina egal 1-1

| dani13 a răspuns:

Ba fratele meu manca-tias, meciu se va termina 2-2 si sunt realist, deoarece nici shalke nu este intr-o forma grozava in schimb Steaua. Fortzaaaa Steauaaaa (Steaoaia) P.S sunt stelist da nu m-am putut abtine laughing happy si nu sunt manelistwinking

| andreiandrei233 a răspuns:

3-1 cred ca face dar eu as vrea sa castige ca doar sunt roman si mai ales stelist