| szzbun a întrebat:

Sal TPU.

Real Madrid - Manchester City.

un pronostic va rog.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

După mine 3-1 pentru Real, e clar că Real va câştiga dar prezic că 3-1 va fi nu se ştie niciodată!

11 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Real Madrid 2-0 Man City

| reky a răspuns:

Real Mdrid 4-3 Manchester City

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, întradevăr a fost extraordinar meciul şi a câştigat Real cum am spus nu a fost rezultatul ca cel spus de mine dar contează câştigul, o seară minunată şi mulţumesc de fundă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid 1 - 2 Manchester City.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu bate Real sigur... x2

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Real Madrid 1 - 1 Manchester City

| LIN2010 a răspuns:

Real Madrid 1 - 0 Manchester City

| Shatteredx a răspuns:

Pauza 1 final 1

| sodobar a răspuns:

Foarte bun meciul, realu nu prea e in forma dar are echipa foarte buna in schimb city pare mai in forma, e un meci in care se poate intampla orice, eu as miza pe un egal

| DrTerrible a răspuns:

3-1 Real!

| ozzy1997 a răspuns:

Real 2 City 1