| szzbun a întrebat:

Sal TPU.

Valencia-Lille

Juventus-Shakhtar D.

Benfica-Barcelona

BATE Borisov-Bayern M.

CFR Cluj-Manch.Utd.

Galatasaray-Braga

un pronostic va rog.

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Valencia Vs Lille

Meci aparent dezechilibrat. Lille a cam uitat care e gustul victoriei. In sezonul acesta Lille arata destul de rau in deplasare, chair saptamna asta a pierdut la Rennes clar cu 2-0, fara sa ameninte prea mult poarta adversa. Echipa e obosita si slabita de plecarile unor jucatori importanti in vara. Eu unul as merge pe 1 pauza 1 final, Valencia va castiga fara drept de apel acest meci.

Juventus-Shakhtar D.

Aici este un pic mai dificil.Sunt 2 echipe pe val. Juve vine dupa un succes superb in fata Romei, plus un procentaj excelent pentru jocurile de acasa. De partea cealalta, echipa lui Lucescu are o serie impresionanta de victorii consecutive. Ambele echipe au un moral bun. Alegerea mea pentru acest meci poate parea surprinzatoare, dar mizez pe creativitatea si dorinta de victorie a ucrainienilor. Merg pe 2 solist

3.Benfica-Barcelona

Benfica e foarte tare acasa. Personal nu pariez pe acest meci, dar ca sa dau totusi un pronostic, as merge pe u2, 5

BATE Borisov-Bayern M.

Bate victima sigura, va pierde la scor. un over 3.5 merge perfect

CFR Cluj-Manch.Utd.

CFR are moral bun si la prima vedere poti spera intr-o mica minune. Eu merg pe scor exact 0-0 cu destula incredere.

Galatasaray-Braga

La prima vedere un plus pentru Galatasaray, chair si lipsita de Altintop. Braga are probleme mari in deplasare din totdeauna. Mizez pe u2.5 cu 100% incredere

3 răspunsuri:
| Simon_Laurentiu_1995 a răspuns:

Dupa parerea mea:
Valencia-Lille 2-0
Juventus-Shakhtar 2-1
benfica-barcelona 1-2
bate borisov-bayern 0-2
CFR-Manchester U 0-0
galatasaray-braga 1-0

| NeaguLucas a răspuns:

1.se termina egal 1-1
2. juventus castiga 2-1
3.castiga barcelona 2-0
4.castiga bayern 3-1
5.castiga manchester 2-0
6.castiga braga 2-1

| Taviy a răspuns:

1. Castiga Valencia 2-1
2. Castiga juventus 2-0
3.Castiga Barca 3-1
4.Egal 2-2
5.Castiga Manch.Utd 3-1
6.Egal 1-1