| catalin1415 a întrebat:

Sal TPU, Vreau sa ma apuc de sportul KICKBOXER am 14 ani si stau in Bucuresti stiti sali prin sector 2 sau 3 sali de kickboxer cu antrenamente seara? Multumesc!happy

4 răspunsuri:
| MuJaRdIn a răspuns:

USU Fight Center
Stiluri: WuShu Sanshou, Muay Thai, MMA
Complexul Sportiv Lia Manoliu, B-dul Basarabia, Sectorul 2, Bucuresti
Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 19.00-21.00
In weekend: optional 9.00-11.00
Telefon: 0766-362.361 Usurelu George
Web: www.usufightcenter.ro
Email: usufightcenter@gmail.com

incearca aici!

| sebastyancuidiny a răspuns:

Academia de Lupte Ciprian Sora, Acolo se face Muay Thai (ceea ce fac eu), Kickbox si MMA. Diferenta dintre Muay Thai si Kickbox e ca se folosesc si coatele. Cauta pe google mai multe detalii. "Academia de lupte Ciprian Sora". Funda?:*

| catalin1415 explică:

Scuze dar vreau kickboxind si din ce vad acolo este WusHu Sanshou, Muay Thai si MMA straight face Mersi oricumhappy

| catalin1415 explică:

MAi vreau raspunsuri va rog ajutati-ma dau funda plzz!