| MarianDavidar a întrebat:

Sala street workout in Craiova?

2 răspunsuri:
| Emn777 a răspuns:

Nu stiu de ce sala de street workout ai auzit tu. "Street" vine de la strada si workout de la antrenament, mai exact acest antrenament consta in diferite exercitii pentru antrenarea muschilor corpului in general cu greutatea corpului, care nu se realizeaza la sala. De ex: flotari, tracțiuni, abdomene, genoflexiuni si multe alte exercitii mai usoare sau mai grele.

| MarianDavidar explică (pentru Emn777):

Mă refer la genul de sala care sa aiba bari si alte chestii de sw, am văzut ceva de genul la un youtuber