| GulDan a întrebat:

Daca practici street workout poti avea muschii ca si cum ai face sala nu? daca da ziceti-mi toate exercitiile pentru street workout dar din astea serioase ca am facut sala 1 an vreau ceva greu pentru fortaa mare.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Muschii se fac daca faci flotari, ridicari la bara, exercitii cu gantere, nu jocuri de fetite ce naiba esti vanator uite masa zilnica
dimineata oua fierte
dupa masa friptura
seara lapte ceva usor
fructe, legume in timpul zilei
iti dau un program de culturism?
acasa

| Cosmin86 a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa faci sala

| Cosmin86 a răspuns:

Si inca ceva, ai mai pus intrebarea asta de 3 ora.

Fa naibii sala sau street workout, dar FA CEVA, nu mai sta sa pui aceleasi intrebari ca o moara...

| GulDan explică (pentru Cosmin86):

rolling on the floor) da vad ca nimeni nu imi da un rasp bun.pai fac sala ce sa fac.

| Cosmin86 a răspuns (pentru GulDan):

Sa inveti sa faci corect

| CristianCRS a răspuns:

Cu un simplu search pe youtube sau google,, Street workout exercises'' o sa gasesti zeci de articole si video cu ceea ce vrei, dar un lucru este sigur faptul ca ai facut sala 1 an, nu inseamna ca ai sa poti sa si faci exercitiile de nivel hard, in exercitiile de street workout sunt implicate si alte grupe de muschi poate ignorate de multi.Dar cel mai bine da un search, vizioneaza si incearca sa faci, o sa vezi ca este cu totul altceva.