| Azazell a întrebat:

Sall allhappy As vrea sa va intreb daca stiti cum se poate deveni impresar de fotbal, si ce facultate trebuie terminata pentru a deveni impresar de fotbal! ..Multumesccc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se cere o anumita facultate. Important este sa stii o limba straina (sau mai multe), sa fii licentiat de Federatia Romana de Fotbal (numai pentru intern) ori de UEFA/FIFA pentru cei internationali si sa depui garantia stabilita. Trebuie sa te si pricepi si sa izbutesti sa-ti atragi cat mai multi fotbalisti si cat mai buni, care sa te angajeze. Numai bine!