| anonim_4396 a întrebat:

Joc fotbal in Romania si as vrea sa ma transfer in Anglia la o echipa..cum iau legatura cu o anumita echipa? Imi trebuie impresar?

Răspuns Câştigător
| Tiger7777 a răspuns:

Le scrii pe Facebook-ul oficial ca vrei sa te transferi si le trimiti un videocilp cu tine jucand fotbal. Daca le convine cum joci te vor lua la o proba fata in fata cu echipa respectiva ca sa vada clar ce stii. Cam asta ar fi, daca nu ai Facebook scrie-le pe e-mail big grin. Succes

| anonim_4396 explică (pentru Tiger7777):

Multumesc mult...asa voi face

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Impresarul e bun ca ai un ajutor, un om care negociaza si incearca sa ti scoata salariul cel mai mare. Am auzit ca sunt cativa fotbalisti care n au impresar si le merge si asa, dar una esti tu fotbalist, una e un om care are cunostinte superioare in arta negocierii

| EstiSiSuntExemplu a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat un impresar, dar ar fi foarte usor pentru tine daca ai avea un ajutor in plus