| Anonigga a întrebat:

Sall all, deci am 17 ani, 187cm si 81, 5kg.
Vreau sa ma definesc (adica vreau patratele) fac sala de 7 luni si abia se vede zona de sus doar cand ma incordez adica doua patratele si alea nu se vad une ori...ce trebuie sa mananc? Ca de antrenat ma antrez destul de bine si am o alimentatie destul de curata dar uneori mai mananc o shaorma si atat fara ciocolata fara chipsuri... ajutor

Răspuns Câştigător
| anonima2121 a răspuns:

Buna.Ai mers la nutritionist?

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Te antrenezi "destul de bine" dupa 2 ani de sala, atunci inveti cu adevarat sa te antrenezi.