| Zome a întrebat:

Sall all mi-am facut un site si nu prea am jucatori! va astept pe http://wrestlingcanadieniwwe.weebly.com/index.html

Răspuns Câştigător
| tybycool a răspuns:

Oky hai ca vad eu e ce sunt primulbig grin

6 răspunsuri:
| Zome explică:

Acolo veti face meciuri. este un joc super la raw si la smackdown va veti bate intr-e voi! va veti alege wrsterul favorit si veti avea meciuri... pentru centuri si multe altele

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

E super tare jocu l-am jucat si e super ca are si xat mersi ca l-ai facut in romana

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Si am o intrebare si as vrea sa-mi raspunzi unde arata luni 20:00 Raw si smackdown 21:00 miercuri ce inseamna?

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Astia care o sa intrati va rog mai stati pe xat si mai vb si noi

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Si alex debea astept primul meu meci din smackdown

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Si a da am vazut pe site ca la 4 meciuri la care nu putem veni nu mai avem superstaru asa ca la mine s-ar putea sa se intampla si scuze pentru asta daca se va intampla si voi putea sa-mi aleg al roster o sa-mi iau din raw