| TheWildKemzz a întrebat:

Sall! Am invatat mai multe skeme cu agresivele mele...dar am o problema la 360 am incercat de f. multe ori dar tot nu reusesc imi iese pe aproape 360 cum sa fac sa imi iasa complet? Am cautat pe youtube tutoariale dar acolo mai mult imi arata si vorbeste mai putin,daca puteti sa imi dati un link in romana, daca gasiti, sau cum puteti voi trebuie sa sar de o bordura ca sa am mai mult timp sa ma rotesc sau cum? Astept rasp. funda+voott

1 răspuns:
| C8PILUcool a răspuns:

Am incecat cuagresive abec 5 si m-am rupt la 360 nu mi-a iestit de loc si cu abec 5 ale mele mi-a iesit perfect, dar nu agresive dar am cazut de vreo 20 ori.Succes.