| TheWildKemzz a întrebat:

..imi puteti zice si mie cum sa reusesc 360 cu role agresive? Sau sa imi dati un site ori un link, daca se poate in romana...Trebuie sa sar de pe o bordura sau cum reusiti voi? Asept rasp. Multumesc anticipant

Răspuns Câştigător
| n1cknam3 a răspuns:

360 merge si de pe bordura si de pe rampa si pe asfalt (un pic)... initial tu incearca sa faci simplu pe asfalt, iti ei avant si cand crezi ca ai destula viteza si destul tupeu sari si incerci sa te rotesti, daca o incerci pe rampa, atunci : iti ei avant si cand ajungi la punctul cel mai inalt al rampei si esti pe cale sa sari, te rotesti din bazin si un pic din trunchi, fara sa te incorzi prea tare ca faci Buff! aceeasi tehnica ca cea pe care ai aplicato la rampa, merge aplicata si la bordura happy

| TheWildKemzz explică (pentru n1cknam3):

Multumesc mult, o sa incerc azi...eu cred ca de pe bordura reusesc dar am putina teama in minehappy

| n1cknam3 a răspuns (pentru TheWildKemzz):

Spor la treaba (iti recomand protectii totusi pentru inceput )hee hee