| Robert_Robi_1995 a întrebat:

Sall care ma poate inscrie si pe mine la o echipa de fotbal am 17 sunt din vrancea sunt foarte bun la fotbal am 3 diplome la fotbal si nu stiu unde sa ma pot inscrie va rog ajutati-ma plzzz va multumesc!

6 răspunsuri:
| Christian_Chirila_1997 a răspuns:

Din ce localitate esti? Ca sa stiu fiindca fac fotbal de performanta de 7 ani si am niste pile...

| Robert_Robi_1995 explică (pentru Christian_Chirila_1997):

Paunesti vrancea

| Robert_Robi_1995 explică (pentru Christian_Chirila_1997):

Eu sunt din comuna Paunesti vrancea langa adjud, joc fotbal de la 7 ani si inca nu am unde sa ma duc la inscriere ca nu m-a ajutat nimeni daca poti sa ma ajuti te rog ajuta-ma te rog iti multumesc! ast un raspuns

| Christian_Chirila_1997 a răspuns (pentru Robert_Robi_1995):

Pai. nu poti sa faci naveta pana la Galati sa la Tecuci fiindca eu sunt din Galati si sunt echipe bune... daca poti iti gaseschappy

| Robert_Robi_1995 explică (pentru Christian_Chirila_1997):

Dar undeva mai aproape de mine nu poti sa ma ajuti si chiar si in focsani?

| Christian_Chirila_1997 a răspuns (pentru Robert_Robi_1995):

Scuze,nu cunosc pe nimeni din focsanihappy