| Resident0 a întrebat:

Sall
Cine imi spune si mie o sala de forta in Militari si pune unde e mai exact
Funda

4 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Poti incerca la Metrorex (unde se antrena Uceanu ) - pta. Veteranilor, trebuie sa intri in statia de metrou Lujerului - ex Veteranilor- intrarea dinspre piata, nu aia de la Cora.
Sau la Politehnica, vis-a-vis e bingo-ul ala si la etaj e sala.
O a 3-a varianta ar fi Mall Plaza la et 2 parca, Lujerului, dar nu cunosc tarifele.

CU placere happy

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Dar spune si tu unde stai? CLuj, Bucuresti, Hunedoara, Bistrita sau unde?!

Răspuns utilizator avertizat
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru Resident0):

Aaaa ok. Nu ma prea priicep si de asta nah..scuze