| Roby_Pytyku_1999 a întrebat:

Sallwinking ma ajutati si pe mine cu ceva? sad crying
la fotbal ma descurc dar mai binisor as vrea sa devin ceva mai bun ma puteti ajuta dati un antrenament sau ceva plzz va rog mult de tot plzz crying crying crying crying crying crying crying crying

3 răspunsuri:
| ChristiaNNN a răspuns:

De ce nu vorbesti cu parintii sa te inscrie la o grupa de copii si juniori? Daca 1999 e anul nasterii, e putin cam tarziu, dar merita incercat. Daca nu poti face lucru asta, incearca sa exersezi singur. Iti dai seama, ceri pereri, vor fi 100 de oameni cu 100 de pareri. Incearca sa joci afara, cu prietenii, cat mai mult. Nu te da batut nici cand esti singur. Incearca sa lovesti mingea cu ambele picioare etc. happy

| Roby_Pytyku_1999 explică:

Ok mersi
winking big grin

| Roby_Pytyku_1999 explică:

Eu sunt nascut in 2000winking e prea tarziu? sad sad