| giugiumanu a întrebat:

Sall! Spuneti-mi niste role bune!
Cum se numesc rolele"ghete"?

4 răspunsuri:
| iTzRake a răspuns:

Cele mai bune role role sunt de la firma roces
Ptr viteza te sfatuiesc sa iei cu roata cat mai mare

| Blackheartt a răspuns:

Deci fa comnda de heelens nu stiu daca ai vazut reclame sunt misto au roata in calcai si sunt la pretul de 100lei funda?

| jacksonqueen a răspuns:

Rolele ghete se numesc Heelys, sunt foarte interesante chiar daca au o roata happy de obicei acesti adidasi se folosesc mult pentru parkour sunt si ghete cu doua role, iti recomand, sunt foarte misto happy

| Monikoue a răspuns:

Toate rolele sunt ghete... pote te refereaila rolele de smecherii; alea se numesc role agresive. Una dintre cele mai bune marci este WORKER.costa in jur de 400 Ron... sper ca tea-m ajutat