| Fidec a întrebat:

Sall TPU, am facut un site despre STEAUA BUCURESTI, dedicat fanilor etc, o sa pun in curand un link unde o sa puteti vedea tot pe acest site meciurile stelei online http://mariusfcsb10.webs.com/...vreau sa intrati si sa comentati poze, video etc, celor care injura si aici ma refer la dinamovisti si rapidisti, o sa le sterg comurile.va astept in numar cat mai mare va rog frumos, mersi frumos

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Forza steaua

| AlxMro a răspuns:

Scoate "banerul" ala fcsb -trup si suflet. si la incadreaza sau scoate meniu cumva mai in evidenta. Uite un site facut de mine tot pe webs. www.insfarsit.webs.com