| Coss777 a întrebat:

Sall ziceti-mi unde pot vedea meciul Steaua - Concordia Chiajna in direct pe un site online? Eu stiu ca se joaca Diseara adica Luni 21:30 vreau si link! va rogg.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DigiSport Online... Dacă nu, SOPcast.

| XCalinStelistuX a răspuns:

Pe 1tv online gasesti toate programele live dar iti trebuie sopcast si internet eXplorer.

| albina333 a răspuns:

Meciul e transmis de Dolce Sport si poate fi urmarit online aici http://radiotv1.blogspot.ro/

| Coss777 explică:

Eu am Romtelecom si nu merge pe site digisport sa ma uit live

| YooPantera a răspuns:

Sall. Deci ca sa vezi programe la TV care nu le ai iti downloadezi SopCast. Dupa ce l-ai downloadat intri pe el si dai Autentifica ca anonim dupa care Autentifica. Acum dai la Live Canale si cauti la canale romanesti cauti Digi Sport 1(cred ca pe asta e meciul). Dupa care te uitibig grin Sau mai este o metoda descarci Seve TV intri direct pe siteul lor si te uiti acolo dar mari sanse sa nu iti mearga deoarece sunt mai multe persoane si na. Funda?happy