| MrCosulea a întrebat:

Am o mare problema.Am 10 ani si sambata (26.03.2011)am meci la Vaslui.Nu stiti niste scheme, cum sa trag ceva?
Raspundeti repede
FUNDA

Răspuns Câştigător
| BlackOutCRYS a răspuns:

Fi mai explicit, e meci de fotbal si cum adica " sa tragi " ceva? Daca e de fotbal : http://www.youtube.com/results?search_query=soccer+tips&aq=f

1 răspuns:
| Armando16 a răspuns:

Adica tu te referi la fotbal? daca ai meci ai grija mereu sa stai pe varfuri dar depinde ce post joci daca ajungi undeva in margine nu trage la poarta pentru ca este unghi inchis dai in fata porti chiar daca nu dai tu gol o sa castige echipa, incalzestete bine inainte de meci si cam atat stai langa aparatori daca esti atacant ca sa pleci din spatele lor sa nu fie ofsaid si in fine.bafta la meci!