| aBunnyMind a întrebat:

Pe 15 septembrie (sambata) se da orarul cu cartile? Raspundeti numai daca stiti sigur. FUNDA

Răspuns Câştigător
| alexalexuz a răspuns:

Pai pe 17 incepe scoala deci la fata locului se da
cred

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai orarul pentu luni pe 15 ar trebui sa il dea ca sa stii cu ce materii sa vi dupa tine.
Cartile noi le-am primit la sfarsitul anului trecut dar daca la scoala vostra nu s-au dat cel mai probabil tot sambata se vor da, oricum tu i-ati cu tine o plasa pe care o impachetezi si o pui intr-o gentuta si nici nu ocupa mult spatiu.

| xpbauuxx a răspuns:

Da ..chiar asa e. s-a anuntat la televizor deci e sigur.(funda love struck plz)

| CristiOprea13 a răspuns:

NU INFORMATIE! Scoala incepe pe data de 17 septembrie deci atunci ne da oraru FUNDA te rog